Jak požádat o službu

 
Na následujících řádcích vás provedeme postupem při podávání žádosti o poskytnutí služby v našem zařízení sociálních služeb.  Pozorně se seznamte s jednotlivými kroky a podle nich postupujte.

 
Pokud máte jakékoli otázky ohledně námi poskytovaných sociálních služeb, kontaktujte sociální pracovnici, která vám vaše dotazy ochotně zodpoví.
Pro schůzku se sociální pracovnicí a osobní prohlídku zařízení, vás prosíme, abyste nejprve kontaktovali sociální pracovnici a domluvili si společně vhodný termín.  
 

Postup pro žadatele o službu

01
Před samotným podáním žádosti o poskytnutí sociální služby se na našich webových stránkách nebo u sociální pracovnice informujte o tom, zda patříte do okruhu osob, kterým jsou naše sociální služby určeny.
02
Žádost o poskytnutí sociální služby včetně jejich příloh si můžete vyzvednout přímo v kanceláři sociálních pracovnic, na nástěnce u vstupu do hlavní budovy, nebo si ji můžete stáhnout v sekci Dokumenty.
 
03
Pečlivě vyplňte všechny náležitosti žádosti, abyste tak usnadnili celý proces jejího vyřizování.    
04

Vyplněnou žádost o poskytnutí sociální služby včetně všech příloh doručte sociální pracovnici zařízení, a to buď osobně, poštou či elektronicky.

05
Sociální pracovnice doručenou žádost zaeviduje a v případě nutnosti doplňujících informací vás bude kontaktovat. Dále se s vámi domluví na možnostech provedení sociálního šetření pro posouzení vaší nepříznivé sociální situace.
06
Vaši žádost poté posoudíme a o výsledku posouzení vás písemně informuje sociální pracovnice na vámi uvedenou adresu v žádosti.

Tomuto písemnému vyrozumění věnujte zvýšenou pozornost. Bez vašeho zpětného potvrzení, že váš zájem o poskytnutí sociální služby stále trvá, vás nemůžeme zařadit do pořadníku žadatelů.

Žádost o službu ke stažení

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
20. 02. 2023 Žádost o poskytnutí sociální služby .pdf 1 MB Stáhnout
13. 10. 2022 Informace o zpracování osobních údajů žadatelů o poskytování sociální služby .pdf 456 kB Stáhnout

Kontaktní osoba pro zájemce o službu

Sociální pracovnice - informace pro zájemce
Bc. Lenka Richterová, DiS.
top